Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Raylı dolabın dizaynına karar verirken nasıl bir destek veriliyor?

5,325
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Raylı dolabın dizaynına karar verirken nasıl bir destek veriliyor?

Raylı dolabı alırken nasıl bir dizaynda olması gerektiği kısmı dolabı size satacak kişiyi ilgilendiren kısımdır. Evinize yapılacak dolabın aynısını görmeniz gerekir. Bu sizin karar vermenizde en büyük etken. 

Raylı dolap seçiminde sunum hazırlanması

Size insanları dahi yerleştirerek güzel bir animasyon sunulması gerekiyor. Bu sizin dolabın kalitesini, iç dizaynını, kapaklarını, herşeyini kolayca seçmenize yardımcı oluyor. Sizin isteklerinizin uygulanabilirliği bir uzman tarafından tasdik edilip, tasarım hazırlanıyor. Bu sadece projeyle de alakalı değil, teknik açıdan da yükseklik ölçüleri, katlı bir eşyaya ne kadar yükseklik bırakılacağı çok önemli. Bir tişört koyacaksınız. Bu kısma 1 cm fazla bile pay bırakılsa bu durum sizin dolabınızı verimli kullanmanızı engeller. Bu açıdan sunum çok önemli. Bu sunumda size nasıl bir şey gelebileceği hakkında fikir sahibi olmanız ve güven duymanız önemli. Bir mağazaya girdiğinizde ilk olarak hissettiğiniz duygu önemlidir. Çünkü işin sonucu da o şekilde biter. 

Unutmayın ki siz karar verme aşamasında olan bir müşterisiniz. Sizin karar vermenizi kolaylaştıracak en önemli etken danışacağınız uzman kişidir, mimardır. Bu kişi size renk kombinasyonu, iç dizaynı, ölçüleri konusunda yardımcı olacaktır. Siz bir şey isteyebilirsiniz ama yükseklik ölçüleri vs. Bunlar tamamen uzmanın bileceği işlerdir. Bunlara uzman kişiyle beraber eğlenceli bir şekilde karar verebilirsiniz.

Garanti süresi ve kurumsallık

Garanti süresi çok önemli. O firma size ne kadar garanti süresi veriyor, ne kadar kurumsal bir firma. Ürününün ne kadar arkasında durabiliyor, verdiği sözü tutabiliyor mu, kullandığı ürünün sertifikaları bunlar sizin karar vermenizde etkisi olabilecek unsurlar.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat