Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının ilk bölümünde neler var?

23,762
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji programının ilk bölümünde neler var?

Rakamlara, sayılara boğulmayan, neşesini kaybetmeyen teknoloji programı Rahşan Gülşan ile Popüler Teknoloji adı altında; yepyeni teknoloji harikası ürünleri ve ürün incelemelerini bulacaksınız. 


İlk programımızda Apple düşkünlerinin merakla beklediği, daha geniş ekranı, gelişmiş işlemcisi ve bir fotoğraf makinesi kadar iyi sonuçlar veren ön ve arka kamerası ile beklentilerin de üstünde performans gösteren iPhone 6'yı; fotoğraf tutkunları için 18 megapiksellik çözünürlüğü ve dokunmatik ekranı ile çok daha keyifli bir fotoğraf deneyimi sunan, SLR kategorisinin en kullanışlı modellerinden biri olan dijital fotoğraf makinesi Canon EOS 650D'yi; sürüş sırasında hem konfor hem tasarımın bir arada olmasını bekleyen araba tutkunlarının mutlaka izlemesi gereken, göz kamaştıran görüntüsü ve yenilikçi tasarımının yanı sıra geniş iç hacmi, ekonomik yakıt tüketimi ve şehir içi sürüş konforunu artıran donanımlarıyla Hyundai i10'u ve son olarak kablosuz olması sayesinde temizliği çok daha pratik hale getiren, önceki modellerine göre yüzde 50 daha yüksek emiş gücü olan Dyson DC62 Animalpro Elektrikli Süpürge'yi inceleme fırsatı bulduk. 

Videolarımızı izlemek için tıklayın, son kullanıcı gözü ile incelediğimiz ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat