Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

RABQSA onaylı baş denetçi nasıl olunur?

1,910
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

RABQSA onaylı baş denetçi nasıl olunur?

Szutest'in faaliyeti kapsamında CE Yönetmelikleri Eğitimleri ve Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimleri düzenlenmektedir. Kalite Yönetim Sistemleri dahilinde RABQSA onaylı ISO 9001, 14001, 22000, 27001, OHSAS 18001, ISO 10002 baş denetçilik eğitimlerimiz 5 gün, 40 saat sürmektedir. Eğitim sonunda yapılan sınavda başarılı olan baş denetçi adaylarına akredite başarı sertifikası düzenlenmektedir. 

Katılımcılar eğitim sonunda ilgili standart gereksinimlerini öğrenebilecekleri gibi, denetim bilgi becerilerini geliştirip; denetlenen kuruluşun yönetimine denetim bulgularını nasıl etkin şekilde ileteceklerini öğreneceklerdir. Tüm kuruluşların kalite biriminde çalışanlar, lise ve üstü eğitim almış ve konuya ilgi duyan kişiler bu eğitimlere katılabilmektedirler. 

Szutest Eğitim Merkezi'nde yine aynı standartlarda 2 gün (16 saat) süren iç tetkikçi eğitimleri de düzenlenir. Eğitim esnasında düzenlenen workshop, uygulama ve mini sınav sonuçlarına göre katılımcılara başarı sertifikası verilir. Bu eğitimi başarı ile tamamlayan iç tetkikçi adayları firmalarda planlanan iç denetimlerde aktif rol alabilmektedirler. Yine aynı prensipte Kaynaklı İmalat Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ve Endüstriyel Uygulamalara İlişkin Standart eğitimleri de düzenlenir.

CE Eğitimleri ise Alçak Gerilim, Makine Emniyeti, Gaz yakan Cihazlar, Yapı Malzemeleri, Basınçlı Ekipmanlar, Gürültü Emisyonu, Asansör ve Tıbbi Cihazlar Yönetmelikleri kapsamında genelde 1 gün, 8 saat süren eğitimlerdir. Ayrıca dileyen herkes Szutest'in online sunulan kişisel gelişim eğitimlerden de faydalanabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat