Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Puzzle yaparken ne tür yardımcı malzemeler kullanabiliriz?

17,348
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Puzzle yaparken ne tür yardımcı malzemeler kullanabiliriz?

Puzzle yaparken öncelikle puzzle'ı nasıl bir zemin üzerinde yapacağımız önemlidir. Puzzle halısı üzerinde puzzle'ı rahatlıkla yapabiliriz. Halı yoksa düze bir zeminde yapmak kolay olacaktır.

Puzzle yaparken bazı yardımcı malzemelere ihtiyacımız vardır. Çok parçalı bir puzzle yapıyorsak renklerine göre ayırdığımız parçaları şeffaf bir poşete koyabiliriz. Poşetin yanı sıra geniş bir tabak da bu işi kolaylıkla görür. Puzzle kutusunu da puzzle saklamak için kullanabiliriz.

Puzzle'ı tamamladıktan sonra puzzle yapıştırıcısı ile puzzle kolaylıkla yapıştırılır. Çok da gerekli olmayan bu yapıştırıcı puzzle'ın çok daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Puzzle'ı bir yerden diğerine taşırken de kolaylık sağlar.

Puzzle'ı taşırken ters çevirip arkasından koli bandıyla bantlayarak da kolaylıkla taşıyabiliriz. Bu şekilde parçaların kaybolmamasını sağlarız. Puzzle ile ilgili yardımcı malzemeleri puzzle satan yerlerden, kırtasiyelerden, internetten satın alabiliriz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat