Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Protez tırnak tırnağımıza zarar verir mi?

4,463
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Protez tırnak tırnağımıza zarar verir mi?

Protez tırnak, doğru bir şekilde uygulandığında doğal tırnağımıza hiçbir şekilde zarar vermez. Bunun için uygulamanın uzman kişilerce yapılması gerekir. 


Protez tırnak yanlış uygulama teknikleri ile yanlış ürünler kullanılarak yapıldığı zaman ciddi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Burada doğru tırnak tipine doğru teknik uygulaması da önemlidir. Çünkü her kişinin farkl bir ihtiyacı vardır. 

Protez tırnağın doğal tırnağımıza zarar vermemesi için, protez tırnak uygulamasının yanı sıra çıkartma işlemi de çok önemlidir.

Protez tırnak, tırnağımızın hava almasını engellemez çünkü tırnağımız, tırnak yatağıızın altındaki kan damarcıklarından beslenmeye ve doğal bir şekilde uzamaya, alttan hava almaya devam eder. 

Çok sık oje kullan kişilerde tırnağı sarartan tırnağın hava almaması değil, ojede bulunan renk pigmentleridir. Bu anlamda, tırnağı yapay bir malzeme ya da oje ile kaplamak, doğru bir şekilde uygulandığı takdirde, tırnağa hiçbir şekilde zarar vermez. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat