Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Polonezköy'de neler yapabiliriz?

1,115
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Polonezköy'de neler yapabiliriz?

Polonezköy sınırları içerisinde öncelikle doğa ile ilgili pek çok aktivite yapabiliriz. Yürüyüş sevenler trekking, hiking sporlarını yapabilir. Türkiye'nin ilk hazırlanmış 5 km uzunluğundaki hiking parkuru Polonezköy'de yer alır. Bunun dışında pek çok doğal rota da vardır. Eğer avcılıkla ilgileniyorsanız bahar başlarında ya da kış mevsiminde avlak sayılabilecek ormanlık alanlara gidebilirsiniz.

Polonezköy'de yer alan ceviz ve kestane ağaçları altında yürüyüşler yapabilirsiniz. Orman içlerinde son derece düzgün bisiklet yolları yer alır. Burada bisikletle uzun bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Polonezköy'de pek çok festival de düzenleniyor. Her Haziran ayında mutlaka kiraz festivali düzenlenir. Uçurtma festivali bir diğer festivaldir. Polonezköy'e giderken etrafta pek çok köyü ziyaret edebilirsiniz. Cumhuriyet Köyü, Hüseyinli Köyü bunlar arasında yer alır. Bu yollar üzerinde yer alan kendin pişir kendin ye restoranlarına gidebilrsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat