Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Plaj elbisesi veya bikiniye uygun şapka nasıl seçilir?

260
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Plaj elbisesi veya bikiniye uygun şapka nasıl seçilir?

Plaj elbisenize uygun şapka seçimi yaparken kullanabileceğiniz alternatifler orta boy veya büyük boy hasır şapkalar ve beyzbol şapkaları gibi alternatifler var. Kendi kafa yapınıza, yüz yapınıza uygun şapkayı tercih edebilirsiniz.


Tek renk hasır şapkaların yanı sıra bu sezon hasır şapkalarda renkli süslemeleri de görebilirsiniz. Slogan detayı şapkalara da bulaştı. Bu sezon sahillerde slogan detaylı şapkalar görebilirsiniz. Taşlarla ve çeşitli aksesuarlarla süslenmiş yaz temalı şapkalar da bu yaz çok kullanılıyor. 

Kıyafetinizde spor bir tercihte bulunduysanız şapkanızda da beyzbol şapkası tarzında şapkaları tercih edebilirsiniz. Ya da tek renk hasır şapkaları tercih edebilirsiniz. Ama kıyafet kombininizde daha şık bir seçim yaptıysanız süslemeli şapkalarla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

İster gece ister gündüz ister plajda yaptığınız kişiliğinizi yansıtır. Bu şapkada da böyledir. Bu nedenle seçtiğiniz şapka da sizi, kişiliğinizi yansıtmalı.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat