Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Philips Soup Maker çorba ustasının özellikleri nelerdir?

3,555
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Philips Soup Maker çorba ustasının özellikleri nelerdir?

Philips Soup Maker, inceleme.


Teknoloji değiştikçe bizim tembelliklerimizi de alıp sırtlanıyor. Önceden annelerimiz kış oldu mu, boğazımız biraz tırtıklandı mı gece-gündüz demeden kalkar, bize tarhana çorbası olsun, şehriyeli tavuklu tel çorba olsun, hemen yapardı. Ancak zaman değişti ve bizim çok hızlı hayatlarımız var ve bu hızlı hayatlarımızdan dolayı bazı lezzetleri unutuyoruz. İşte bunun için yanımda bir cihaz var ve bu ev lezzetlerini geri döndürmek için yapılmış. Adı Philips Soup Maker, Yani Philips Çorba Ustası.

Philips Çorba Ustası'nın çok basit bir özelliği var. Elektronik su ısıtıcısı mantığı ile çalışıyor ve dönen bir bıçağı var. Bu bıçak çok keskin değil. Çorba ustasının üzerinde de çok basit birkaç düğme var, bu nedenle çorba yaparken çok fazla kafanızı karıştırmıyor. Philips Soup Maker ile gelen kitapçıkta aynı zamanda çorba tarifleri var. Bugün domates çorbası yapacağım ama dikkatimi çeken hoş bir detaydan bahsetmek istiyorum. Cihazın İngiltere içi olan kullanma kılavuzunda tarhana çorbası "tarhana çorbası" olarak geçmiş ve bu ismi ile dünya çorbaları arasında yerini almış. 

Domates çorbasını yapmaya başlamadan önce hatırlatmakta fayda var. Bu cihaz sadece çorba yapmıyor. Aynı zamanda soğuk içecekler ve komposto, smootie gibi seçenekleri de var.

Şimdi domatesimizi, tuzumuzu ve et suyumuzu Soup Maker'ın içine atıyoruz ve cihazın içinde mucizevi biçimde çorba çıkmasını bekliyoruz. Çorba nasıl mı oldu? Videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Şimdiden afiyet olsun!

Philips Soup Maker özellikleri
- 5 ön tanımlı ayardan oluşan basit kullanıcı arayüzü
- 0,8 m kablo
- 990 W güç
- 5 programlı (Çorba, komposto, smoothie ve daha fazlası için sıcak ve soğuk karıştırma)
- 1,2 L (Büyük 1,2 L sürahi 4 porsiyonluktur)
- Paslanmaz tek muhafaza
- 31 tarif içeren kitapçık

Philips HR2200 Çorba Ustası ile en sevdiğiniz çorbayı hazırlamak artık son derece kolay.

Tüm malzemeleri bütün olarak atabileceğiniz, dakikalarca tencere başında karıştırma derdi olmadan en lezzetli çorbaları hazırlayabileceğiniz Çorba Ustası ile kış günlerinin keyfi bambaşka olacak. Tarhana çorbasından süzme mercimek çorbasına Türk mutfağının lezzetli çorbalarını Philips'in bu yeni akılcı ve pratik cihazıyla kolaylıkla hazırlayabileceksiniz.

Bununla birlikte Philips Soup Maker; çorba, reçel, komposto hazırlamayı son derece kolay hale getirerek çok amaçlı kullanım için tasarlanmış durumda.

Klasik blender olarak da kullanılabilen yeni Philips Çorba Ustası'nın hızlı pişirme özelliğiyle en sevdiğiniz çorbayı 20 dakikada hazırlamanız mümkün. 990 W'lık ısıtma gücü ve dayanıklı paslanmaz çelik sürahisi ile sağlıklı ve lezzetli sonuçlar alabileceğiniz cihazın sıcak ve soğuk karıştırma özelliğiyle birbirinden özel karışımlar yaratabilirsiniz.

Ekstra manuel karıştırma fonksiyonuna da sahip olan Philips Soup Maker, 4 - 6 porsiyon çorba hazırlayabileceğiniz 1,2 L'lik geniş bir hazneye sahip. 

Kendi kendini temizleyebilen Philips Soup Maker, yiyecekleri 40 dakika boyunca sıcak tutma fonksiyonuna sahip.

Pişirirken karıştırma ve takip gerektirmeyen Philips Çorba Ustası, 30'dan fazla lezzetli, ilham veren tarif ve uzman ipuçları içeren özel uygulama kitabı ile birlikte geliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat