Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penise enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu çözülebilir mi?

66,607
kez izlendi
Puan: 4.14 / 5
Detaylı Açıklama

Penise enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu çözülebilir mi?

Ağızdan alınan ilaçlardan fayda görmeyen ya da yan etkilerini yaşayan kişilerde penis içine ilaç enjeksiyon tedavisi uygulanabilir. Detaylar videoda!


Yaygın olanın bilinenin aksine, sertleşme sorunu iktidarsızlık demek değildir. Serleşme sorunu çok sık karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Genç yaşlarda da görülebildiği gibi genellikle yaşlı grubunda görülen bir hastalıktır.

İlaç tedavisinden fayda görmeyen veya ilaçların yan etkisinden kaynaklanan bel ağrısı, yüzde kızarma, baş ağrısı gibi sebeplerden dolayı ilaç tedavisi istemeyen kişilere penis içerisine ilaç enjeksiyon tedavisi uygulanır.

Penis içerisine ilaç enjeksiyonu yönteminin başarı oranı çok yüksektir ve özellikle şeker hastalarına uygulanan bir yöntemdir. Bu tedavide ereksiyon mekanizmasında etkili olan maddeler penis içerisine enjekte edilir ve bu işlemden 10 ? 15 dakika sonra tam ereksiyon sağlanır. 

Enjeksiyon yönteminde dikkat edilmesi gereken şey, düşük bir ihtimalde olsa ereksiyon (sertleşme) süresi 4 ? 5 saat sürebilir ve bu durumda hastanın mutlaka bir üroloji uzmanına başvurmalıdır, çünkü 4 saat ve üzeri süren ağrılı ereksiyonlarda mutlaka sertleşmenin sonlandırılması gerekir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat