Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis protezi ile sertleşme sorunu nasıl çözülür?

115,299
kez izlendi
Puan: 4.54 / 5
Detaylı Açıklama

Penis protezi ile sertleşme sorunu nasıl çözülür?

İlaç tedavisiyle fayda görmeyen ya da ilaçları kullanamayan kişilerde mutluluk çubuğu denen penis protezi kullanılabilir. Bu penis impantı hakkında merak edilenler UZMANTV'de! İlaç tedavisinden fayda görmeyen ya da bu ilaçların yan etkisinden dolayı kullanamayan kişilerde halk arasında mutluluk çubuğu olarak ta bilinen penis protezleri kullanılır.


Penis protezleri iki şekildedir, bunlardan birincisi bükülebilir diğeri ise şişirilebilir protezlerdir. Bükülebilir protezler bakır çubuk şeklindedir ve bu protezlerin en büyük dezavantajı penis sürekli olarak erekte halde kalmasıdır. Bu protezler bükülebilir olduğundan günlük hayatta iç çamaşırı içerisine bükülerek saklanır cinsel ilişki sırasında tekrar düz bir pozisyona getirilir. Bükülebilir protezlerin tek bir avantajı vardır oda ucuz olmasıdır.

Şişirilebilir protezler daha sık tercih edilmesine rağmen kullanışlı olduğundan bükülebilir protezlere göre daha pahalıdır. Şişirilebilir protezler pompa, sıvı dolu rezervuar ve protezden oluşur. Protezler penis içerisine, içerisi sıvı dolu rezerv ve pompa da torbanın içerisine yerleştirilir. Hasta cinsel ilişkiye girmek istediğinde pompaya basarak rezervuardaki sıvının proteze gitmesini  sağlar ve penis bu şekilde erekte olur. Hasta ereksiyonu bitirmek istediğinde tekrar pompaya basar,  protezin içerisindeki sıvı rezervuara gelerek penis tekrar sönük hale gelmiş olur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat