Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

312,795
kez izlendi
Puan: 4.73 / 5
Detaylı Açıklama

Penis estetiği ameliyatı nasıl yapılır?

Penis estetik olarak uzatılabilen, kalınlaştırılabilen, eğrilik varsa düzeltilebilen bir organdır.

Penis uzatma işlemi beklentiye göre değişmekle birlikte tıbbi olarak maksimum 2 - 2,5 cm uzatılabilir. Penis uzatma işlemi için genellikle iki yöntem kullanılır, bunlardan ilki hastanın penis kökündeki yağlı doku alınarak karın cildine dikilir. Penis uzatma işlemindeki ikinci yöntem penis kökü çeşitli bağlarla hem leğen kemiğine hem de karın bölgesine bağlanır, penis kökünden bağların kesilmesi penis boyunu bir miktar uzatır, bu uzama maksimum 2 - 2,5 cm civarındadır.

Penis kalınlaştırma işleminde üç yöntem kullanılır. Hastanın karın ya da bel bölgesinden alınan yağ dokusu penisin alt dokusuna enjekte edilebilir. Diğeri yağ dokusu ile birlikte deri alınmışsa penise yerleştirilebilir veya yabancı bir madde penise enjekte edilerek kalınlaştırma işlemi yapılabilir.

Peniste 20 derecelik bir eğrilik hasta için çok fazla sorun olmaz. Eğrilik 20 dereceden fazla ise ve özellikle ağrılı bir ilişkisi varsa kişinin bu eğrilik mutlaka düzeltilmelidir. Penisteki eğrilik düzeltilirken eğriliğin ters tarafına pilikasyon adı verilen özel sütürler koyularak 60 ? 70 dereceye kadar olan eğrilikler düzeltilebilir.

70 dereceden fazla eğrilik olan penisler damardan ya da deriden alınan greftler penis üzerindeki eğriliğe neden olan plakların üzerine yerleştirilerek tedavi edilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat