Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis eğriliği cinsel birleşmeyi zorlaştırır mı?

277,776
kez izlendi
Puan: 4.57 / 5
Detaylı Açıklama

Penis eğriliği cinsel birleşmeyi zorlaştırır mı?

Günümüzde erkekler penislerindeki çeşitli şekil bozukluklarından, boyut sorunundan, incelik ve eğriliklerinden şikayetçi olabilir ve bu nedenle penis estetiği ameliyatlarını tercih edebilirler. Birçok nedene bağlı olarak veya hasta isteği ile penis boyu uzatma ameliyatı, penis kalınlaştırma ameliyatı, penis eğriliği düzeltme ameliyatı yapılabilmektedir.

Her erkekte basit eğrilikler görülebilir. 20 dereceye kadar olan penis eğrilikleri doğal olarak kabul edilir, cinsel yaşamı olumsuz etkilemez ve tedavisine gerek duyulmaz.

20 derecenin üzerindeki penis eğriliklerinin birkaç sebebi olabilir ve bunlar tedavi gerektirebilir. Bunlar cinsel ilişki esnasında hasta penetrasyon zorluğu yaşar, buna bağlı olarak hasta ağrı hissedebilir en önemlisi penetrasyon zorluğu hastada psikojenik bir etki yaratır. Bu durum kişiyi her ilişkide bu sorunu yaşayacağım korkusu sertleşme sorunlarına yol açabilir. Bu bakımdan 20 derecenin üzerindeki her eğrilik tedavi gerektirir.

20 dereceyi geçen penis eğriliklerinde cinsel ilişki esnasında erkekte olduğu gibi kadında da ağrı oluşabilir. 

Penis estetiğinden sonra dokuların tam olarak iyileşmesi 4 ? 5 hafta sürebilir. Bu süre içerisinde kesinlikle cinsel ilişkiye girilmemelidir. Yine bu süre içerisinde çok fazla ağır kaldırılmaması, ağır egzersizler yapılmamalı ve uzun yürüyüşlerden kaçınılmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat