Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Penis boyuna göre prezervatif nasıl seçilir?

117,187
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Penis boyuna göre prezervatif nasıl seçilir?

Prezervatif geçmiş dönemlerden bu yana erkekler en sık kullanılan gebelik önleyici korunma yönteminin başında gelir. 

Prezervatifte penisin uzunluğuna göre çok fazla çeşit mevcut değildir. Çünkü elastik bir materyalden yapılır. Çok ince de bir kılıfı olduğundan boyut olarak birçok penise uyum gösterir. Fakat günümüzde çok çok büyük penisli erkekler için firmaların ürettiği daha büyük boylar, XL gibi adlarla anılan prezervatifler vardır. 

Geçmiş çağlarda yılan derisinden tutun, koyun derisine kadar çok farklı materyallerle özellikle korunma yöntemi açısından prezervatif imal edilmiştir. Prezervatif, günümüzde bir çeşit kauçuk, lastik olan lateksten imal edilir. 

Ticari anlamda da bu anlamda geniş bir piyasası vardır. Birçok firmanın birçok çeşidi ve modeli mevcuttur. Aromalısından tutun, girintili çıkıntılısına kadar pek çok model vardır. Özellikle erken boşalma sorunu olan erkek hastalar için geciktiricili kremler de vardır. 

Kondom alındığı zaman çok dikkatli bir şekilde açılmalı, açılırken ezilmesine, yırtılmamasına dikkat edilmelidir. Paketinden çıkartıldığı zaman mutlaka erekte olmuş penise takılmalıdır. Gevşek penise, tam erekte olmayan penise takılmamalıdır. Takılırken de baş parmak ile işaret parmağı arasında alınarak, özellikle ucundaki rezervuar dediğimiz, spermin, meninin boşaldığı kısım sıkılarak oradaki hava alınmalı ve nazik bir şekilde penisin başından köküne kadar sıvama yöntemi ile erekte penise takılmalıdır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat