Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pelin Karahan topuzu nasıl yapılır?

1,741
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Pelin Karahan topuzu nasıl yapılır?

Pelin Karahan ortadan ikiye ayrılmış ve baş bölgesine yapıştırılmış, sıkı ve temiz topuzları tercih eder. Tepe noktasının altında hacimli topuzlar kullanmayı tercih eder. Önce saçı ortadan ikiye ayıralım. Ayırdığımız saçları toplamayacağımız için bir pens yardımıyla tutturalım. 


Saçımızın geri kalan kısmını at kuyruğu toplayalım. Bunun için öncelikle saça yumuşak krepeler yapmak gerekir. Saça sprey sıkalım ve tepeden at kuyruğu toplayalım. Saçımızı sıkalım ve tüylenen yerlere sprey sıkarak tarayalım. 

Lastiği saça değil lastiğe takalım ve o şekilde dolayalım. Saçımızı sıkalım ve tüylenen yerlere sprey sıkarak tarayalım. Saçımızın ön kısımlarına sprey sıkalım ve arka kısma bağlayalım. Kalan saçı lastik üzerine dolayarak lastik görünümünü kapatalım. Aynı işlemi diğer tarafa da uygulayalım. 

Paket lastiğinin her iki ucuna tel toka takalım. Saçı tam ters yöne yatırıp tokaları takalım ve saçı sabitleyelim. Saça krepe yapalım ve üstüne sprey sıkalım. Alttan saçı alıp açarak ucunu tutturalım. Sprey sıkalım. Pelin Karahan topuzu hazır. Artık siz de uygulayabilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat