Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Pattaya'da nasıl bir gece hayatı var?

71,722
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5
Detaylı Açıklama

Pattaya'da nasıl bir gece hayatı var?

Anlatan: Profesyonel Turist Rehberi Oktay Temellerğ
Kelime anlamı,"Güney batı Muson rüzgarı" olan Pattaya'da gece hayatı diğer ülkeden farklıdır. Birçok ülkenin pek çok şehrinin gece hayatını kendi içinde sınıflandırmak mümkündür ancak Tayland'daki Pattaya'nın gece hayatını tüm bunlardan ayrı tutmak gerekir.
Pattaya şehrinin merkezi ve kalbi olan Walking Street, gece hayatının merkezi niteliğindedir. Burada striptiz, gay kulüplerden, rock veya pop müzik diskolarına kadar her türlü eğlence mekanına rastlayabilirsiniz. İçinde sayısız bar, gece kulübü, go-go bar ve restoran bulunan Walking Street (yürüme caddesi) akşamları trafiğe kapatılır.

Pattaya gece hayatı

Pattaya'nın gece hayatında ağırlık cinsellik üzerine. Pek çok basın kuruluşunda ve bloglarda özellikle bunlara değiniliyor. İnsanlar, haliyle kendi gördüklerini aktarıyorlar. Ancak şunu söylemek gerekir ki, siz bir şeyi görmek istemezseniz, bahsedilen hiçbir şeyi görmeyebiliyorsunuz da.

Pattaya'nın yoğun gece hayatında, hiçbir şekilde kimse tarafından rahatsız edilmezsiniz. Eğlendiğiniz sürece rahatsız olmayacağınız bir gece hayatına sahip Pattaya.

Pattaya'da yüzlerce bar, gece kulübü, disko, kabare şov ile güzellik merkezleri bulunuyor. Bunların arasında direk dansı olarak bilinen ve kadınların kısmen açık giyindiği go-go kulüplerinden, masaj merkezlerine kadar her şey var. Ancak özellikle cinsellik içeren şovlar insanların doğrudan gözüne sokulmadan, ara sokaklarda, kapalı mekanlarda gerçekleştiğinden, Pattaya'ya bunu bilerek gitmekte fayda var.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat