Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partnerler birbirine mastürbasyon yaparken nelere dikkat etmeli?

212,732
kez izlendi
Puan: 4.61 / 5
Detaylı Açıklama

Partnerler birbirine mastürbasyon yaparken nelere dikkat etmeli?

Mastürbasyonun farklı çeşitleri vardır ama temel olarak hem kadınlarda hem de erkeklerde genital organlara yapılan okşamalar ve temaslar mastürbasyonun temelidir. 

Genital organın bölümlerinin özellikle frenulum denile baş kısmına, boyun kısmına ya da alt dip kısmına yapılan bütün mastürbasyonları çeşitli olarak değerlendirebiliriz. Mastürbasyon, penisin hangi bölgesine ve ne şiddetle uygulanacağına göre çeşitlilik gösterir. 

Erkeklerde kadınlara göre mastürbasyonları çok daha kolay olmaktadır. Kolaydan kasıt erkekler kadınlara göre g noktasına yani doyum noktasına kadınlara göre daha hızlı ulaşırlar. 

Mastürbasyonun ikili cinsel ilişkide kullanılması, hem cinsel hayatının renklendirilmesi, hem de orgazmın derecesinin artırılması anlamında güçlü bir kaynaktır. Tabii ki öncelikle partnerinizin hangi bölgesinden keyif aldığını veya mastürbasyondan hoşlanıp hoşlanmadığını ya da birlikte mastürbasyon yapıp yapmak istemediğini öğrendikten sonra yapmanız daha doğru olacaktır. Bunu ilişkiden önce mutlaka konuşmuş olmak gerekir. 

Eşler ve partnerler sağlıklı bir cinsel yaşam için mutlaka birbirlerinin anatomisini bilmek zorundadır.

Mastürbasyonda hangi alanların daha çok keyif verdiğini veya sınırların bilinmesi hem orgazmın güçlenmesini hem de partnerlerin kendini birbirlerine yakın hissetmesi açısından önemlidir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat