Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partnerimizin orgazma yaklaştığını nasıl anlayabiliriz?

221,340
kez izlendi
Puan: 4.53 / 5
Detaylı Açıklama

Partnerimizin orgazma yaklaştığını nasıl anlayabiliriz?

O uyarılma anından itibaren kan dolaşımı ve adrenalin hızlanır. Bu nedenle de seksin başından yani eylem başladığından bedensel hareketler ve sevişme başladığından itibaren terleme, olabilen ve görülen bir şey. Ayrıca yani belli araştırmalar göstermiş ki hormonlar terle birlikte belli farklı kokular da yaymakta.

Partnerin yaydığı kokuları algılamamız çoğu zaman çok mümkün olmuyor, çünkü bir sürü sabun ve parfüm kullanıyoruz artık. Ama biliyoruz ki belli bir koku yayıyoruz, belli bir ısı artırımı söz konusu. Bedensel ısımız artıyor.

Ritimden dolayı terlememiz çoğalıyor, orgazma yaklaştıkça da kalp bir kere ciddi bir taşikardik duruma geliyor, tansiyon değerlerimiz değişiyor, şeker değerlerimiz değişiyor ve sanki ağzımızda atıyormuş gibi hissettiğimiz bir kalp atış hızına varıyoruz.

Orgazm tamamlandıktan sonra da bir süre bunların inmesi dediğimiz bir sürece, sönümlenmesine geçiyoruz ki burada da o nefes alıştaki sıklık kalp ritmi, tansiyon, şeker vs. ortalama yarım saat içinde kendi değerlerine geri dönüyor.

Orgazmı karşı tarafta hissetmemiz mümkün mü? Mümkün. Ama aynı şekilde biz de aynı hazzı yaşadığımız için o geliyor, ben geliyorum gibi bir yoğunlukta çok takip edemeyebiliyoruz, hissedemeyebiliyoruz. Ama hemen hemen beden tepkilerimiz metabolizmik yani teknik anlamda aynıdır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat