Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partnerim istemediğim cinsel fantezilere zorluyor, ne yapmalıyım?

6,075
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Partnerim istemediğim cinsel fantezilere zorluyor, ne yapmalıyım?

Cinsellikte asla zorlama olmamalıdır. Cinsellik farklı bir alemdir ve iki kişi üzerinde gelişir. Mutlaka her bir kişinin de olumlu düşüncelerinin olması esastır. Bir partnerin istemesi yetmez, iki kişi de bu fanteziyi istemelidir. Fanteziler daha uç olaylardır.

Eğer partneriniz bunu kabul etmiyorsa partnerin üzerine gitmemek gerekir. Kişinin bazen yetiştirilme tarzı, içinde bulunduğu kültür ve toplum, yapısı gibi nedenlerle asla buna yanaşmadığını görürüz. Bu bazen değişmez ve kişi bu durumda zorlanmamalıdır. 

2 kere söylenen ve cinsel fantezi sorusuna hayır cevabı veren kişiye 3. kez sorulmamalı, kişiye kızarak, şiddet kullanarak zorla bu yaptırılmamalıdır. Bu durum cinsel sorunlara ve kişilerin arasında iletişim sorunlarına neden olabilir.

Eğer pozisyon hoşunuza gitmediyse bir daha yapmamak elbette elinizdedir. Çeşitli pozisyonlar vardır. Cinsel isteği arttırıcı ya da orgazm olmayı kolaylaştıran, kadının klitoral uyarımını arttıran pek çok pozisyon vardır. 

Eğer pozisyon size uygun değilse kolaylıkla bunu partnerinize söyleyebilmelisiniz. Şu pozisyonu istiyorum şeklinde baskıcı bir şekilde değil de daha uygun bir dille de isteğinizi belirtebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat