Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Partneri orgazm sorunu yaşayan erkekler ne yapabilir?

41,237
kez izlendi
Puan: 4.60 / 5
Detaylı Açıklama

Partneri orgazm sorunu yaşayan erkekler ne yapabilir?

Eşler arasında bir cinsel sorun yaşanması halinde, erkeğin yapması gereken en önemli şey partnerini suçlamamak. Bir sorun olduğunda açıkça konuşmak gerekir ve mutlaka nazik davranmak gerekir. Yardım edebilecek bir durum yoksa, ısrar edilmemeli, kişi kendi haline bırakılmalı.

Herkesin cinselliği yaşayışı farklıdır
Geçmişteki cinsel yaşantınızda edindiğiniz deneyimler herkes için geçerli değildir. Herkesin cinselliği yaşayışı farklıdır. Bir önceki, bir sonrakinin örneği olamaz. Kimse kimseyle kıyaslanmamalıdır. Cinsellikte bireyler çok şeyin etkisi altındadırlar. 


Daha önceki hayatlarında edindikleri tecrübeler, cinsel hayatlarını en çok etkileyen şeydir. Bunun için kişilerin daha önce aktif bir cinsel hayatlarının olmasına gerek yoktur. Çevreden duydukları şeyler de kişilerin cinselliğe bakışlarını belirginleştirir. Tabular, toplumsal baskılar ve cinsel bilgi eksikliği orgazm olmayı engeller. Bu nedenle destek almak ve cinselliği uygun bir partnerle deneyimlemek gerekir. Bunun için partnerin tutumu ve anlayışlı olması da etkilidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat