Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paris pahalı bir şehir mi?

19,200
kez izlendi
Puan: 4.49 / 5
Detaylı Açıklama

Paris pahalı bir şehir mi?

Paris dünyanın en turistik şehirlerinden biri olduğu için pahalı bir şehir. Paris'e yılda 25 milyon civarı turist geliyor. Bu yüzden Paris'e giderken iyi bir bütçenizin olması gerekiyor. Paris'te yaz ve kış ayları arasında çok fazla fiyat farkı olmuyor, çünkü Paris yazın da, kışın da turist alan bir şehir. Paris'e giderken bir seyahat acentası tercih etmeniz yararınıza olur, çünkü acentaların bağlantıları sayesinde birçok şeyi daha ucuza getirebilirsiniz.

Paris'te otel fiyatları genellikle yüksek, fakat şehir merkezinden uzaklaştıkça ve yıldız sayısı düştükçe otel fiyatları düşüyor. Paris'te yapacağınız ekstra turlar için de paraya ihtiyacınız var.

Paris'te ziyaret edebileceğiniz önemli müzeler -Louvre Müzesi-Orsay Müzesi-Rodin Müzesi-Victor Hugo'nun Evi-Lüksemburg Müzesi

Bunun dışında Paris'te Sen Nehri üzerinde bir kanal turu yapabilirsiniz. Bu turların geceleyin yemekli olanları yaklaşık 95 Euro civarı.

Paris'in en önemli turistik noktalarından biri de Disneyland. Disneyland'e giriş ücreti yetişkinler için 62 Euro'dan başlıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat