Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paraşüt kullanıcılarına ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

5,967
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Paraşüt kullanıcılarına ne gibi kolaylıklar sağlıyor?

Küçük işletmeler ön muhasebelerini sağlıklı tutabilmek için ekonomik ve pratik olan web tabanlı uygulamalardan yararlanabilir. 

Paraşüt, küçük işletme sahiplerinin ön muhasebelerini de tutabileceği Türkiye mevzuatına uygun şekilde geliştirilmiş web tabanlı fatura ve finansal yönetim uygulamasıdır. 

Paraşüt'te herhangi bir eğitim almaya gerek duymadan, ön muhasebenizi kolayca yönetebilirsiniz. Hızlı fatura düzenleyebilir, cari hesap, fatura ve tahsilatlarınızın yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. 

İşte Paraşüt kullanan bazı firmaların Paraşüt hakkındaki görüşleri ve tavsiyeleri:

Arda Aydoğan - Fabrika İstanbul Yazılım ve Dijital İletişim Departmanı Başkanı: Paraşütle tanışmadan önce faturalarımızı yazdırmak için birçok yazılım ve yöntem denedik. Bu yöntemler hem vakit alıyordu hem de hata oranı çok yüksekti. Paraşüt ile faturalarımızı tek tuşla hızlı ve sorunsuz şekilde yazdırabiliyoruz. Daha önce müşterilerle fatura kalemleri üzerinden sorunlar yaşayabiliyorduk. Bir faturayı 2-3 kez kargolamak zorunda kalabiliyorduk. Şimdi faturayı kesmeden önce proformayı müşterilerimizle paylaşıyoruz. Karşılıklı onaylaştıktan sonra faturayı kesebiliyoruz. Yurtdışındaki yazılım ekibimiz ile yabancı ülkelere yazılım ihraç ediyoruz. Paraşüt sayesinde dünyanın her yerinde fatura üretimi yapabiliyoruz. Paraşüt'ün web tabanlı olması bizim için bulunmaz bir nimet.

Selen Selviler Özüekren - Karbon Kurucu Ortağı: Günü gelen faturaları tahsil etmek çok kolay olmuyor. Sürekli dosyadan dosyaya dolaşmak zorunda kalıyorduk. Paraşüt bize bu bilgiyi günlük ya da haftalık olarak e-postalarla ve ayrıca güncel durum sayfasında sunuyor. Bu şekilde tahsilat ve ödemeleri takip etmek çok daha kolaylaştı. Şimdiye kadar müşterilerin cari hesaplarını ayrı ayrı Excell dosyası olarak tutuyorduk. Şimdi müşterinin Paraşüt üzerinde bir profil sayfası var ve müşterinin bütün finansal takibini buradan kolaylıkla yapabiliyoruz. 

Paraşüt.com ile ilgili daha fazla kullanıcı yorumu için videoyu izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat