Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Paranit Sprey nasıl kullanılır?

97,219
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Paranit Sprey nasıl kullanılır?

Paranit Sprey klinik olarak test edilmiş ve baş biti tedavisindeki etkinliği kanıtlanmıştır. Tüm yapılması gereken uygulama talimatlarına adım adım uymaktır.

1. adım: Baş bitlerinin mevcut olup olmadığını kontrol edin
Her bir aile bireyinin saçını tercihen gün ışığında Paranit'in ince dişli bit tarağı ile iyice tarayın. Yeniden bulaşmayı önlemek için baş bitleri olan bireylerin tümüne aynı gün uygulama yapın. Kuru saçı kontrol etmek daha kolaydır. İlk önce tarayarak dolaşık saçları düzeltip tutam tutam kontrol edin. Saç diplerini, kulakların arkasını, boyun ve ense kısmını kontrol edin. Bitler ve sirkeler sıklıkla bu bölgelerde bulunmaktadır. Yeniden bulaşmayı önlemek amacıyla, her kullanımdan sonra tarağı ılık ve sabunlu su ile özenle temizleyin.

2. adım: Paranit Sprey'i uygulayın
Saçları ufak tutamlara ayırıp baş derisinin görünmesini sağlayarak ürünü her bir kısıma ayrı ayrı uygulayın. Spreyi saçtan yaklaşık 10 cm uzaklıkta tutarak yeterli miktarda Paranit solüsyonu, kuru saça, eşit miktarda dikkatlice sıkın. Saçın ve kafa derisinin tümüne uyguladığınızdan emin olun. Boyun ve kulak çevresine özellikle dikkat ederek saç diplerinden uçlarına kadar masaj yaparak iyice yedirin. Solüsyonu 15 dakika bekletin. Bu başarılı bir tedavi için gereklidir.

3. adım: Saçınızı yıkayın
Yeterli miktarda Paranit uygulama sonrası, saçınızı ıslatmadan şampuanı saçınıza uygulayın. Şampuanı saça iyice yaydıktan sonra, saçı ılık suyla ıslatın ve sonra durulayın. Soğuk su kullanmaktan kaçının. Gerekirse saçları tekrar yıkayın.

4. adım: Bitleri ve sirkeleri uzaklaştırın
Saçı kurutmadan önce Paranit'in ince dişli bit tarağı ile bit ve sirkeleri uzaklaştırın. Bunun için saçı alından ense köküne ve daha sonra bir kulaktan öbürüne 4 kısma ayırın, baş derisinin görünmesini sağlayın.  Kafa derisine mümkün olduğu kadar çok yaklaşarak her bir şaç tutamını tarayın. Saptadığınız her sirkeyi, tarağı kullanarak uzaklaştırın. Yeniden bulaşmayı önlemek için her taramadan sonra tarağı bir pamuk yardımıyla temizleyin. Her zaman başın üst kısmından arkaya doğru tarayın.

5. adım: Gerekirse 7 gün sonra tekrarlayın
Kuru saçı 7 gün sonra tekrar kontrol edin. Gerekirse uygulamayı tekrarlayın. Uygulamayı birkaç kez tekrarlamanın herhangi bir riski yoktur.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat