Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Papaz büyüsü nedir?

16,262
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Papaz büyüsü nedir?

Büyü türleri kara büyü, kırmızı büyü ve ak büyü olarak ayrılır. Papaz büyüsü bu gruplar içindeki en tehlikeli ve korkunç olan büyü türlerinden biridir. Genellikle kötülük amacıyla kullanılır.

Papaz büyüsü Anadolu'da en çok bilinen ve uygulanan büyüler arasında yer alır. Papaz büyüsü adı nedeniyle sadece papazların yaptığı bir büyü türü olarak algılansa da aslında farklı kişiler de bunu yapabilir. Papaz büyüsünün yapılmasında büyü yapılan kişiye ait tırnak, saç, kıl ya da giydiği giysiler kullanıldığı için bozulması çok zordur.

Papaz büyüleri yapılırken Süryanice ya da Ermenice dua benzeri şeyler okunur ya da dualar tersten okunur ki bu din için de meşru değildir. Bu nedenle adı papaz büyüsü olarak anılır.

Papaz büyüleri aşk büyüsü olarak da kullanılabilir. Bu amaçla kullanımı da yaygındır. Ayrıca iki kişiyi birbirinden ayırmak için papaz büyüsü kullanılabilir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat