Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Özel geceler için nasıl bir atkuyruğu modeli yapabiliriz?

12,411
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Özel geceler için nasıl bir atkuyruğu modeli yapabiliriz?

Gece özel bir davete giderken şık ve kolay bir atkuyruğu saç yapabiliriz. Özel gecelere uygun atkuyruğu yapmak için kolay teknikler uygulayabiliriz. Saçımızı fönledikten sonra atkuyruğu yapmaya başlayabiliriz. Atkuyruğu yapmaya başlarken önce ön taraftan başlayalım. 

Ön kısımdan kalın bir tutamı ayıralım. Bir pens yardımıyla bunları sabitleyelim. Geri kalan saçı atkuyruğu yapmak istediğimiz yüksekliğe doğru toplayalım. Sıkı taramak için bir topuz fırçasından yardım alabiliriz. Saçımızı temiz bir şekilde toplamak için eğer saç 
köpüğü varsa bunu saça uygulayabiliriz. 

Diplere bir miktar köpük sıkalım ve fırçayla saçı tekrar tarayalım. Köpük küçük saçların atkuyruğuna dahil olmasını kolaylaştırır. Gece saçın çok sıkmaması ve kalıcı olması için poşet lastiğine 2 tel toka takalım ve bununla saçı toplayalım. Toplanan saçı yukarı kaldıralım ve krepe yapalım. Saç bu şekilde daha havalı duracaktır. İçine sprey sıkarak krepelerin açılmasını önleriz. 

Ön taraftaki tutamdan bir küçük parça alalım, saçın sağına ve soluna doğru bastırarak tarayalım. Dipten tel toka ile tutturalım ve bırakalım. Kalan saçın dibine krepe yapalım. Saçı atkuyruğunun üstüne doğru tarayalım ve sprey sıkalım. Diğer tutamı saçın üzerinde geçirerek saçı toplayalım. Saç bandı yapmış oluruz. Geceye uygun atkuyruğu saç bu şekilde hazır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat