Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Outdoor alışverişinde neden n11.com tercih edilmeli?

875
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Outdoor alışverişinde neden n11.com tercih edilmeli?

n11.com olarak sağlıklı bir hayatın aktif yaşamdan geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle Outdoor spor ve aktiviteleri bizim en çok önem verdiğimiz konulardan birisi. Sporun ve doğada yapılan aktivitelerin hayat kalitesini arttırdığı görüşünü yaygınlaştırmak ve insanları bu aktivitelere teşvik etmek en büyük hedefimiz.

Bu doğrultuda Spor & Outdoor kategorimizde yer alan donanımlı ekibimizle beraber önemli çalışmalar yürütüyoruz. Belirli periyotlarda farklı illerde çeşitli aktivitelerle outdoor, spor ve doğaseverlerle bir araya geliyoruz. Bu etkinlikleri hem ilgiyi arttırmak hem de outdoor sporlarını yaygınlaştırma amacıyla düzenliyoruz. Ayrıca bu etkinlikler sporcuların ürün ihtiyaçlarını daha net belirlememize, konu hakkında daha çok fikir sahibi olup daha yenilikçi çalışmalar sunmamıza da olanak sağlıyor.

n11.com olarak Türkiye'nin dört bir yanından spor ve outdoor ürünleri satan güvenilir mağazalarla çalışıyoruz. Bu doğrultuda, mevsim ve gün fark etmeksizin yılın her anı yapılabilecek sporlar için gerekli olan tüm gereçlere platformumuzda yer veriyoruz. Türkiye?de ilk defa bir online alışveriş sitesinde böyle bir kategori altında bu denli kapsamlı ürünler sunuluyor. Bu hem ürün çeşitliği getiriyor hem de alıcıların en doğru ürünü uygun fiyatlara bulabilmelerine olanak sağlıyor.

Tüm spor ürünlerinin aynı çatı altında toplanması, bu alanda olan ürünlerin rahatça incelenmesine olanak sağlayarak ürün kıyaslaması yapmaya da olanak veriyor. Aynı zamanda kullanıcı yorumları da en doğru ürünü bulmaya yardımcı oluyor.

Şehrin uzak yerlerinde konumlanan outdoor mağazalarına gitmek zaman ve enerji harcanmasına neden olurken, taşınması güç ağır malzemelerin bir tık ile kapıdan teslim alınabilmesi n11.com'un sunduğu en büyük kolaylık olarak ön plana çıkıyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat