Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orgazmın daha uzun sürmesi için ne yapılabilir?

236,246
kez izlendi
Puan: 4.47 / 5
Detaylı Açıklama

Orgazmın daha uzun sürmesi için ne yapılabilir?

Orgazmın süresi diye bir şey yoktur. A - B çiftinde şu kadar süre B - C çiftinde şu kadar süre gibi bir şey mümkün değil. Ne genel ne de kişisel bir süre verebiliriz. Peki orgazmın kalitesi diye bir şey var mı? Hayır sevişmenin kalitesi diye bir şey var.

Orgazm konsantrasyonla ilgili

Orgazm için pozisyon kadın açısından korunmalıdır. Erkek açısından da kişisel deneyimler doğrultusunda değişebiliyor bu ama kadın açısından korunmalıdır. Çünkü orgazm bir konsantrasyon yoğunluğunun yaşandığı nokta. Orada hapşırık bile ya da dışarıdan gelecek herhangi bir uyaran, bir ses bir ışık vs. biri o konsantrasyonu bozuyor. Orgazmı kaçırmanıza neden oluyor.

Kadın konsantrasyonu daha çabuk bozuluyor

Kadının konsantrasyonu küçük dış etkenlerle bile çok çabuk bozuluyor. Bu biyolojik olarak böyledir. Bu nedenle de kadın açısından kadının orgazmı sırasında pozisyon ve ritm korunmalı ve sabit olmalıdır. Erkek açısından da böyle ama erkeğin deneyimleri, kendi bedenini kullanmaktaki becerileri değişmiş olabilir. Erkek kendi orgazmında pozisyonu ya da ritmi değiştirebilir. Ama kadın açısından bu söz konusu değil.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat