Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orgazm olamayan kadının uygulayabileceği egzersizler var mı?

200,064
kez izlendi
Puan: 4.76 / 5
Detaylı Açıklama

Orgazm olamayan kadının uygulayabileceği egzersizler var mı?

Cinsel terapilerde en çok Kegel egzersizi kullanılır. Bu bölgede çişi tutmaya yarayan pelvik taban kasları vardır ve bunların kasılıp bırakılmasıyla Kegel egzersizi de yapılmış olur. Bu kaslar hızlı kasılıp yavaş bırakılırsa egzersiz iyi yapılıyor demektir.


Bu egzersizi özellikle cinsel uyarılma ve arzu sorunu yaşayan, orgazm sorunu yaşayan kadınlara öneririz. Bu, genital bölgedeki kasların daha fazla kasılıp gevşemesini sağlayarak bu bölgeye kan akışını arttırmakta ve kadının cinsel isteğini de arttırmaktadır.

Bunun dışında yoga ve plates de çok önerilen sporlar arasında yer alır. Bu her iki spor da kişinin ana kendini vermesi söz konusudur ve konsantrasyonu önemseyen sporlardır. Bu iki spor kişinin hem kendini genel olarak iyi hissetmesi hem yoğun kas çalışmasına yer vermesi nedeniyle de çok önemlidir. Kişi hem kaslarını çalıştırır ve rahatlar hem de fiziksel olarak forma girer. Bu iki etken kişinin cinsel hayatının da kalitesinin artmasını sağlayacak, kişiyi rahatlatacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat