Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orgazm olamayan kadın profesyonel destekle orgazm olabilir mi?

24,328
kez izlendi
Puan: 3.95 / 5
Detaylı Açıklama

Orgazm olamayan kadın profesyonel destekle orgazm olabilir mi?

Anorgazmi yani kadınlarda orgazm bozukluğu kadınlarda sık görülen cinsel bozukluklardan biridir. Bu durum pek çok şekilde gerçekleşebilir. Bazı kişiler hayatlarında hiç orgazm olamazlar. Bazı kişiler bazı partnerlerle olurken diğerleriyle olamaz. 


Bazı kişilerde de hayatının bir döneminde olurken başka bir dönemde hiç olamama hali vardır. Çok yaygındır ve tüm cinsel işlev bozukluklarında olduğu gibi tedavi başarı oranı yüksek bir sorundur. Tüm cinsel işlev bozuklukları ortak sorunlar olduğundan kadındaki sorunu sadece kadınla çözmeye çalışmak doğru değildir. 

Bu çoğu kez kendini cinsel isteksizlik olarak gösterirken aslında altında orgazm olamama sorununun yattığı da ortaya çıkmaktadır. Kişi eşiyle birlikte tedavi olduğunda sorunun çözümü kalıcı ve kısa sürede ortaya çıkacaktır. Kadınlar mastürbasyon ile kendi kendilerine zevk almayı öğrendikten sonra, bunu partnerlerinin el uyarısı desteği ile sağlarlarsa bu bir ölçüde sorunun çözümüne katkı sağlanmış olacaktır. Hepsi UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat