Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Orgazm olabilmek için kadınlar cinselliğe nasıl yaklaşmalı?

146,919
kez izlendi
Puan: 4.87 / 5
Detaylı Açıklama

Orgazm olabilmek için kadınlar cinselliğe nasıl yaklaşmalı?

Orgazm cinsel aşamalar içinde 3. evrede yer alır ve kadının en çok zevk aldığı devredir. bundan önce istek ve uyarılma fazları vardır. Bu ikisi birbirinden ayrı olmadığından aynı tamım içinde yer alır. Kadının orgazma ulaşması için istek ve uyarılma fazları önemlidir. Kadının isteğini çok şey belirleyebilir. 


Kadının eşi ile olan ilişkisi, ev işleri, ev ortamı, çocuklar gibi faktörler kadının cinselliğe yönelimini etkiler. Kadının cinselliği bir görev gibi görmemesi de önemlidir. Sadece eşi için yapıyorsa elbette zevk alması ve istek duyması da söz konusu olmaz. Kadının kendisinin de haz alabildiğini bilmesi önemlidir. 

Doyumlu cinsellik yaşayan kadınlarda dopamin ve endorfin gibi pozitif hormonlar salgılanır. Bunlar kadının daha iyi hissetmesini sağlar. Kadının cinselliği kendisi için de düşünmesi gerekir. Cinsellik esnasında daha konsantre olabilmesi, sadece ana odaklanması, işler varsa onları belki halledip cinsellik yaşaması zevk almasını kolaylaştıracaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat