Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oral seks hamileliğe yol açar mı?

471,784
kez izlendi
Puan: 4.39 / 5
Detaylı Açıklama

Oral seks hamileliğe yol açar mı?

Oral sekste de söz konusu olan şey spermlerin ağız yoluyla yutularak veya yutulmayarak dışarıya boşaltılmasıdır. Burada klasik soru veya genellikle bu işle ilgili eğitimi olmayanların en çok merak ettiği bir şekilde ulaşıp ulaşmayacağıdır. Vücut yoluyla bu mümkün değildir. Ama diğer yöntemler geçerlidir.


Oral seks cinsel sapkınlık olarak değerlendirilebilir mi?
Oral seks cinsel sapkınlık olarak değerlendirmez. Cinsel sapkınlık olması için 3 ana kural vardır. Oral seksin cinsel sapkınlık olması için erkeğe, kadına ve topluma zarar gelmesi gerekir. Eğer birinden birine gelirse bu cinsel sapkınlık adını alır. 

Eğer partneriniz bunu kabul etmiyorsa partnerin üzerine gitmemek gerekir. Kişinin bazen yetiştirilme tarzı, içinde bulunduğu kültür ve toplum, yapısı gibi nedenlerle asla buna yanaşmadığını görürüz. Bu bazen değişmez ve kişi bu durumda zorlanmamalıdır. 

Oral sekste eğer partner bunu kabul ediyorsa kişi de bunu yaptırmak istiyorsa bir cinsel sapkınlık ortada yoktur. Burada en önemli durum iki partnerin de bunu kabul etmesidir. Kabul ettikten sonra işin sağlık ve hijyen tarafı kalır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat