Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Öpüşmenin ön sevişmede rolü nedir?

23,598
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Öpüşmenin ön sevişmede rolü nedir?

Cinsellik tenin tene dokunması, terin tere karışmasıdır. Bunun en önemli damarı da elbette öpüşmedir. Dışarıdan bakıldığında mikrop alışverişi gibi gözükse de ilişkinin güçlenmesinde karşı tarafı öznelleştirmek ve ona yakın hissetmenin en önemli yollarından biridir. 


Ön sevişme her iki taraf içinde önemli unsurdur. Ön sevişme ne kadar çok sürdürülürse cinsel birleşme de o kadar keyifli ve uzun olur.

Cinsellik tenin tene dokunması, terin tere karışmasıdır. Bunun en önemli damarı da elbette öpüşmedir. Ön sevişmenin olmazsa olmazıdır öpüşmek. Dışarıdan bakıldığında mikrop alışverişi gibi gözükse de ilişkinin güçlenmesinde karşı tarafı öznelleştirmek ve ona yakın hissetmenin en önemli yollarından biridir. 

Öpüşürken aynı zamanda ellerinizle partnerinizi keşfetmek, gözlerinin içine bakarak tahrik etmek, sevişmeye giden yolda iyi bir başlangıç sağlar.

Hormonların yükselmesine de neden olur. Ön sevişmenin önemli temellerinden de biridir. Partnerin hangi tür öpüşmeyi istediğini ve ne kadar sürede istediğini de sorgulamak gerekir. Bunu sorguladıktan sonra bilinmelidir ki öpüşme, ön sevişmenin en önemli ve kişileri birbirlerine yaklaştıran yöntemlerinden birisidir ve atlanmaması gerekir.

İki tarafı da tatmin eden, iyi bir cinsellikte nasıl süre önemli değilse, ön sevişmede de aynı şey geçerli aslında. Süreden çok, çiftin ortak istekleri ve beklentileri önemlidir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat