Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Opel yetkili servislerinde periyodik bakım dışında ne tür hizmetler verilir?

3,011
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Opel yetkili servislerinde periyodik bakım dışında ne tür hizmetler verilir?

Online olarak Opel teknik servis talebinde bulunmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Opel servislerimizde müşterilerimize periyodik bakım hizmeti dışında araç arızaları ile ilgili hızlı ve teknik çözümler sağlanır, aynı zamanda hasar onarım hizmetleri verilir. 

Bu hizmetler dışında araçların mevsimsel kontrolleri yapılır. Check-up ve uzun yol kontrolleri yapılarak araç kullanıcılarının araçlarını daha uzun ve sorunsuz kullanmalarına olanak sağlanır. 

Araçlarda özellikle kış aylarında yetkili servis kontrolleri daha fazla önem arz eder. Antifiriz soğutma sıvısının donma derecelerinin kontrolü önemli kontrollerin başında gelir. Buna ek olarak yine kış aylarında sürüş hakimiyeti için son derece önemli olan lastik dış kalınlıklarının kontrol edilmesi gerekir. 

Yaz aylarında ise kullanımı artan klimaların bakım ve temizliğinin yapılması gibi mevsimsel özelliklere bağlı kontroller yapılır. Klima bakımı hem sağlığınız hem de yakıt tasarrufu adına atlanmaması gereken konuların başında gelir. 

Yolda yaşanılan arızalarda araçlarda teknik asistan hizmeti verilmektedir. lastik değişim ve depolama hizmletleri de Opel yetkili servislerinde sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. 

Bunların haricinde araca özel ilave aksesuar montaj işlemleri de yapılır. Uzun yolda ihtiyaç olabilecek tavan üstü port bagaj, bisiklet taşıyıcı gibi araçta ekstra alan yaratabilecek aksesuar malzemeleri yolculuk oncesi servislerimizde araca monte edilebilmektedir.

Opel, yetkili servislerindeki bu hizmetlere ek olarak araç sahiplerinin hem kontrollerini, hem de günlük kullanımlarını düşünerek MyOpel adlı bir mobil uygulama hazırlamıştır.

Opel servislerini dijital platforma taşıyan ve ücretsiz olarak üye olunabilen MyOpel uygulaması sayesinde müşterilerimiz araç geçmişlerini bakım zamanlarını ve kendilerine özel hazırlanan fırsat ve teklifleri görebilirler. 

Opel sahipleri aynı zamanda bu uygulama sayesinde online olarak yetkili servislerimizden randevu alabilir.

MyOpel uygulamasında tüm bunlara ek olarak kaza raporu düzenleme, park yeri hatırlatıcısı gibi de pek çok özellik bulunmaktadır. Uygulama içinde aynı zamanda araç kullanım kılavuzu, kontrol panelinde yer alan uyarı ışıklarının anlamaları gibi aracınız hakkında merak edebileceğiniz pek çok bilgi de yer alır

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat