Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Online market alışverişinin avantajları nelerdir?

290
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Online market alışverişinin avantajları nelerdir?

Son yıllarda online market alışverişi özellikle büyük şehirlerde yaşayan tüketicilerin gündemine girdi. Yoğun iş temposu, trafik sorunu, marketlerin ve AVM'lerin kalabalık olması tüketiciyi online market alışverişi kolaylığına yönlendirmeye başladı.

Ek olarak ağır olan ürünlerin kapıdan tesliminin gerçekleşmesi, meyve sebzelerin ait olduğu yöreden gelmesi gibi başlıkları market alışverişinin online platformlardan yapılmaya başlamasının en temel nedenleri olarak sıralayabiliriz.

Market alışverişlerini e-ticaretten yapmak, hem lojistik olarak kolaylık sağlıyor hem de zaman avantajı yaratıyor. Ürün çeşitliliği getiren platformlarda, aynı zamanda fiyat alternatifleri de sunuluyor.

Bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, soğuk zincir gerektiren ürünlerin tazeliğinden emin olma konusu. Aynı zamanda ürünlerin son kullanma tarihlerinin kontrol edilmesi, belli bir miktarın üzerinde kargo ücreti ödeme avantajı sunuluyor mu, toptan alışverişte fiyat avantajı sağlanıyor mu gibi noktalar satıcı ile temas haline geçildiği takdirde öğrenilebiliyor. Market alışverişi olduğu için siparişin teslim edileceği gün ve saatte verilen adreste mutlaka birisinin olması ve ürünleri teslim alması bir diğer önemli nokta.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat