Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ön sevişmenin belli bir formülü var mı?

249,069
kez izlendi
Puan: 4.66 / 5
Detaylı Açıklama

Ön sevişmenin belli bir formülü var mı?

Ben bir insanım, bir bilim dalında eğitim gördüm diye buraya söyleyeceğim cevap insan. Tek kuralı insan. Başka hiçbir kuralı yok.

Karşınızdaki kadına/adama bakmanız, beraber olduğunuz insanı görmeniz gerekir. Onun dokunmasından duyacağınız heyecan, öpüşmekten duyacağınız heyecan var. Gözleriniz açık öpüşün biraz, çok dokunun.

Bedeni tanıyın, dokunun, okşayın

Beden çok geniş bir yüz ölçümüne sahip. Başka bir formül yok. İstemek, o insanı istemek, harekete geçmek ve eylemi gerçekleştirmekten başka bir formülü yok. Şunu önerebilirim, direk sona yönelik en güzel uyarıyı ben vereceğim duygusuyla hareket etmek yerine, özellikle erkeğe ait bir şeyden söz ediyorum, bir kadın tarafından en güzel okşanan olarak tanımlanmak erkeğin performans hanesinde bir çentik daha arttırtır.

Okşamak, okşamayı bilmek öpüşmekten daha kıymetli bir şeydir. Hele vadeli ilişkilerde güven alanının yeniden yapılandırılmasında önemlidir. Bunun dışında hiçbir formül yok çünkü ön sevişme çok bireysel bir şeydir. İnsanlar istediklerini birbirlerine söylesinler ki ona göre sevişilsin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat