Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ön sevişmede oral seks kullanılır mı?

1,309,836
kez izlendi
Puan: 4.62 / 5
Detaylı Açıklama

Ön sevişmede oral seks kullanılır mı?

Şimdi sevişmenin, seksin evleri var dedik ama evrelerden bir tanesi oral seks evresi değil. Oral seks, anal seks gibi yaşantılar, talepler tamamen seksin içinde iki bireyin tercihleriyle yaşanan şeyler.

Biz okşamak ve öpüşmekten söz ediyoruz. Okşamak ve öpüşmek için de genital organları ayıralım; vajina bu tarafa, penis bu tarafa, onlar okşanılmayacak ve öpülmeyecek gibi bir şey denemez.

Bedenin tümü sevişme sırasında kullanılmalı

Oral sekste şöyle bir karmaşa var. Bütün beden sevişme sırasında kullanılmalı, okşanılmalı ve öpülmeli. Oral sekste burada kastedilen şey ağza boşalma dediğimiz şey mi acaba? Çünkü karıştırılan şey bu. Penis de vajina da öpülür, yalanır, okşanır, emilir. Boşalma dediğimiz kadını dille yani öperek, yalayarak, emerek boşaltmak, erkeğin de kadının ağzına boşalması; bunlar hazzın sonlanma evreleri zaten.

Yani cinsel birleşmelerini birinin ağzı, birinin genital organı kullanılarak evreyi sonlandırmak farklı farklı. Genel sorulduğu için söyleyeceğim, oral seks sevişme sırasında kullanılır. Kullanılmalıdır. Dil iyi bir uyarandır, ağız emme hareketi iyi bir uyarandır. Ama bir taraf istemiyorsa zorunludur gibi bir şey asla yok.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat