Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Ön sevişme ne işe yarar?

228,015
kez izlendi
Puan: 4.49 / 5
Detaylı Açıklama

Ön sevişme ne işe yarar?

Seks bir bütün. Yani davet edildiği andan itibaren bireyin, sonlandırma dediğimiz cinsel birleşmeye varan orgazmı tamamlayıcı tüm unsurlarıyla bir bütün. Halk arasındaki tanımıyla ön sevişme, yani bizim için birinci evre diye tanımladığımız evre davetle başlayan, bedenlerin birbirine dokunmasıyla devam eden ve uyaranların tüm bedene yayılmasıyla süregelen bir süreç.

Tüm uyaranlar alınmadan haz hissi çoğalmaz

Ön sevişme çok kıymetli çünkü direk cinsel birleşme dediğimiz şeyde, yakalanmak istenen hazzın en yüksek noktası, uyaranlar tüm beden tarafından alınmadıkça ve özellikle kadında o hazzın haz hissi çoğaltılmadıkça kadın açısından orgazm güçleşir.

Seks iki kişiliktir

Seks iki kişiliktir diyoruz, buna bağlı olarak da erkeğin hazzı yarım kalacaktır. O yüzden ön sevişme kıymetli bir şey. Ön sevişmeye ne kadar uzun zaman ayırır karşılıklı zamanla, ne kadar da ön sevişmenizi kaliteli kılarsanız alacağınız haz daha yüksek olacaktır; kaldı ki çok süreli birlikteliklerde bu işin içine şefkatin, güvenin, ilginin ve sevginin daha yoğun talep edildiği ilişkilerde ön sevişme bunlara cevap oluşturacaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat