Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

1,943
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar Temmuz 2014'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar, 27 Haziran'da Yengeç burcunda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ve bir diğer yandan Merkür'ün hem Yengeç, sonrasında da İkizler burcunda retrosunu bitirmesi ile siz de artık bir karar alarak yola devam ediyor olursunuz. Tamam mı devam mı sorusunun cevabı artık sizde var. Temmuz daha farkında ve kararlarınızı uygulamaya aldığınız bir enerji ile başlıyor. 

Yeni Ay tamamen ortaklıklarınız ile ilgili alanda, çalıştığınız kurum da ortaklıkla ilgilidir, evliliğiniz veya uzun soluklu ilişkinizde aynı şekilde. Dolayısı ile artık sizde bunun cevabı! Ne yapmak istediğinizi biliyor olduğunuz bir etki var üzerinizde.

Burcunuzda gezinen Plüton sizi zorluyor ve küllerinizden doğmanız konusunda yeniliyor uzunca bir süredir. Yengeç Yeni Ay'ı ve 12 Temmuz'da gerçekleşecek Dolunay ile ilişkileriniz üzerinde yoğun bir enerji yaşayacaksınız. Belki de Dolunay enerjisi ile kararlarınızı açıklıyor olacaksınız. 

Ortaklıklar ve fırsatlar devrede. Kazançları arttıracak bir enerji var gökyüzünde. 

13 Temmuz'da Merkür'ün de Yengeç burcuna geçişi bir imza atabilirsiniz. Bu bir evlilik olabilir, bir iş ortaklığı olabilir. İlişkisinde sorun yaşayan Oğlaklar ise Merkür'ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte bir uzlaşma yaşayabilirler. 

19 Temmuz'da, Venüs de Yengeç burcuna geçişini yapıyor. Venüs hem size, hem de eşinize güzel haberler getirecektir. Kariyeriniz de söz sahibi olan Venüs enerjisinin ortaklık alanınıza girmesi gösteriyor ki, yenileniyorsunuz. Gayet olumlu enerjiler geliyor, ilişkiniz canlanıyor. Fırsatlar hem size, hem de eşinize yarar getirecektir. Bu aynı zamanda iş bağlantılı bir karar ve bunun ile ilgili bir imza da olabilir.

20 Temmuz'da gerçekleşecek Ay ve Satürn karşıtlığında dostluklar ve aynı zamanda aşk konusuna dikkat edin. Biraz sürtüşmeye açık olabilirsiniz. Duygularınızı anlamlandırmakta zorlanabilirsiniz. Biraz içe çekilme enerjiniz olabilir.Suskun olmak isteyebilirsiniz. 

22 Temmuz'da burcunuzda gezinen Plüton ile Venüs karşıtlığı yaşayacaksınız. Ay'ın da İkizler burcunda olması gösteriyor ki, biraz stresli bir gün olabilir sizin için. Bu biraz iş temponuz ile ilgili olacak gibi, aman dikkat. 

Özellikle Ay'ın ilk yarısı sizler için biraz tempo ve yoğun geçecektir. İş ortamınızda birtakım gerginliklere açık bir enerjide olabilirsiniz. Bir kararınız belki de çevreniz tarafından eleştiri alabilecektir. Siz doğru bildiğiniz şekilde ilerleyin, kimseye kulak asmayın derim.

Mars'ın enerjisi bir süredir kariyerinizdeydi, zorladı, çalıştırdı ve yordu sizleri. Mars 26 Temmuz'da Terazi burcu yolculuğunu sonlandırıyor ve Akrep burcuna geçiş yapıyor.  

Mars sürecinde gerçekten çok çalıştınız, yerinizi korumak için çabaladınız. Bazı Oğlaklar belki biraz evlerinde aynı uğraşı gösterdi, belki bir aile büyüğünün sağlığı ile ilgilendiniz, Şimdi Mars Akrep burcuna geçişini yapacak ve sizi biraz ideallerinize yönlendirecek. Kariyerde gösterdiğiniz çabanın meyvelerini almaya başlayacaksınız. Buradaki etkiyi daha çok Ağustos'ta hissedebilirsiniz. Çalışmalarınızın mükafatı gelmeye başlıyor. 

27 Temmuz'da Jüpiter'in de dahil olduğu Aslan burcu Yeni Ay'ı olacak. Jüpiter 16 Temmuz'da, burç değiştirip Aslan'a geçişi ile birlikte kaynaklarınızda olumlu gelişmeler yaşatacağının müjdesini vermekte. Bu sizler için gayet olumlu ve güzel. Jüpiter size para getirecektir, aileniz tarafından bir destek alabilir, eşinizin maddi kaynaklarında bir artış yaşanabilir veya siz bir fırsat yaratmak için girişimde olursunuz. Bu önümüzdeki 1 yılı olumlu anlamda etkileyecek bir transit olacak. Siz de kaynaklarınızda iyileşme ile bu yılın genel enerjisinde keyiflenirsiniz. 

Genel olarak dikkatiniz ilişkilerinizde, yenilenmekte ve kaynaklarınızı arttırmak ile ilgili konularda olacak Ay genelinde. Bol kazançlı ve keyifli bir ay diliyorum.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat