Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

1,309
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 8 - 14 Eylül 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta salı günü gerçekleşecek dolunay, etkilerini pazartesiden itibaren özellikle duygusal alanlarınızda hissettirmeye başlayacak. Dolunay dönemi sizi kararlar almaya yönlendirirken, bilhassa yakın çevreniz ile iletişiminizde bir süredir biriktirdiğiniz konuları aniden su üstüne çıkararak, fevri adımlar atmanıza neden olabilir. 

Oğlak burcu bu hafta

Diyaloglarınıza, yazışmalarınıza, telefon konuşmalarınıza haftanın ilk iki günü daha fazla özen göstermeniz doğru olur. Resmi konularda yazılı verdiğiniz bilgilere dikkat edin. Öte yandan özel ilişkileriniz veya kişisel alanınızla ilgili gizli tuttuğunuz bir yazışma veya mesaj beklemediğiniz şekilde ortaya çıkabilir, tedbirli olmakta fayda var. 

Dolunay günleri astroloji açısından herherhangi bir konuda başlangıç yapmaya destek vermez. Dolunay günleri daha çok rutin işlerle günü geçirmek daha doğrudur. Bu hafta başlangıçlarınızı pazartesi ve özellikle salı gününe denk getirmeyin ve atmanız gereken yeni adımları çarşamba gününden itibaren planlayın.  

Çarşamba ve cuma günleri arası aile konuları, yuvanızla ilgili alanlar veya kariyerinizle ilgili işlerde daha aktif olabilecek, cesur adımlar atabileceksiniz. Bu hafta yükselen duygusal tepkilerinize, cesur adımlarda eklenince çarşambadan itibaren düşünerek adım atmak yine önemli olacak. 

Sağlıkla ilgili ise bu hafta bilhassa ayak kemiklerinize ve ayrıca  üriner sisteminize dikkat etmekte fayda var. 

Sevgili Oğlaklar, güzel ve verimli bir hafta geçirmeniz dileklerimle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat