Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

947
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 7 - 13 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, pazartesi ve salı günü Ay, sosyal alanlarınız, arkadaşlık ilişkileriniz, gelir kaynaklarınızla ilgili alandan seyahat ederken, arkadaşlarınızla ilgili konularda sorumluluklarınıza dönük olacak, sosyal alanda yardımlaşmaya açık etkiler içinden geçeceksiniz. 

Oğlak burcu haftalık yorum

Gelir kaynaklarınızla ilgili daha akılcı bir bakış açısı haftanın ilk günü sizi ayaklarınızın yere sağlam bastığı ve maddi alanlarda gerçekçi yaklaşımlarda olduğunuz enerjiler ile destekliyor.

Bu hafta sizin önemli etkilerin başında hafta boyunca devam edecek olan kariyer alanınızda bulunan Mars ile ortaklıklar alanınızda bulunan Güneş'in sert açısı. Bu nedenle özellikle kariyerinizle ilgili konularda, bu hafta boyunca riskli adımlar atmadan hareket etmelisiniz. Ortaklı işleriniz varsa restleşmeler, fevri kararlar, meselenin özünü tam anlamadan verilen kararlar açısından riskli bir süreç olacak. 

Benzer şekilde eşiniz veya ikili ilişkilerinizde de dikkatli olmanız gereken bir hafta söz konusu. Cesur adımlar, herhangi bir konuda gereksiz inat etme, ufak sorunları büyütme gibi tepkilerden uzak durmak daha sonra pişman olacağınız adımlardan sizi uzak tutar. 

Perşembe gününden itibaren aktive olacak Venüs - Merkür kavuşumu sizin adınıza mesleki konular, size bağlı çalışanlar, eleman alımları gibi konuları öne çıkarıyor ve güzel etkiler veriyor. Bir süredir almak istediğiniz bir yardımcı ile anlaşmak, bir iş bağlantısında adım atmak, teklif alma gibi etkiler söz konusu olabilir. 

Cuma gününden itibaren başlayacak Dolunay enerjileri sizin için önemli. Dolunay burcunuzda gerçekleşirken, bu esnada gökyüzünde oluşacak sert açılar, Dolunay sürecinde artan tutkuları ve gözü kara hareket etme eğilimini iyi yönetmeniz gerektiğine işaret etmekte. Hayatınızda önemli bir tamamlama yaşayabilir. Bir konuda nihai kararı verebilirsiniz. Ancak bunu yaparken olayları her yönü ile ele almaya çalışmalısınız. 

Dolunay dönemi ve sonrasında, dizler, eklem yerleriniz, omurilik, dişlerle ilgili ertelediğiniz veya üzerinde durmadığınız sağlık alanlarınızda aktive olabilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat