Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,075
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 5 - 11 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Oğlak burçları için haftanın ilk günü ortaklı alanlar, ticari ilişkiler ve ticari beklentiler; eş veya iş ortağı ile ilgili durumlar öne çıkıyor. Ekip çalışmalarına uygun bir gün diyebiliriz.

Salı günü karar vermek için acele etmeyin. Koşullar değişime sizin adınıza açık olacak. 

Çarşamba özellikle yakın çevrenizle ilgili ani gelişmeler dikkatinizi bu alana daha fazla yoğunlaştırabilir. 

Diğer yandan Çarşamba ve Perşembe günleri devlet işleriyle ilgili konularda yapmanız gereken işler veya adımlar, başlangıçlar varsa beklemeniz ve mümkünse bugünleri tercih etmemeniz faydanıza olacaktır. 

Genel olarak hafta ortası yönetim kademeleriyle olan ilişkilerinize ve diyaloglarınıza biraz daha özen göstermeniz, düşünmeden hareket etmemeniz gerekmekte. 

Cuma günü, uzun bir yolculuk, yurtdışıyla ilgili bir organizasyon planlıyorsanız etkiler destekleyici. Benzer biçimde her türlü eğitim çalışması, basın ve yayın konuları, ithalat ve ihracat gibi yurtdışı bağlantılı işlerde yoğun bir tempo söz konusu. Ancak Cuma günü enerjiler daha gergin ve değişime açık olacağı için, ele aldığınız alanlarda acele ve fevri kararlar vermekten kaçının.

Hafta sonu iş alanlarınızı eve taşımayın. İkili ilişkilerinizde karşı tarafın ne hissettiğine de dikkat etmeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle daha yapıcı olmaya çalışmak ve olayların üzerinde fazla durmadan, karmaşık ve keskin konuları pek gündemde tutmadan hafta sonu geçirmek özellikle ev alanlarınızda daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat