Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

654
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 30 Haziran - 6 Temmuz 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı bankalar, krediler, komisyonlu işler, bir işiniz veya durumunuzla ilgili birilerinin size aracılık etmesi gibi etkiler hayatınızda daha önde olacak.

Oğlak burcu haftalık yorum

Bu hafta salı günü geri hareketinden çıkacak olan Merkür, bir süredir, sağlığınız, mesleki alanlarınız, günlük işlerinizde tekrar eden aksaklıklar adına üzerinizdeki blokajları rahatlatıyor. 

Merkür rötardan çıkmasıyla hemen düzelmez. Gerilemenin ardından bir süre durağan pozisyonda kalır. Yani, gerilemez ama ilerlemez de. 

Merkür'ün hayatınızda bir süredir kurduğu blokajı kalksa da, bu hafta boyunca ilerlemek ve sonuç almak adına etkiler henüz tam destekleyici değil. Özellikle mesleki konularda önemli beklentilerinizi ve adımlarınızı önümüzdeki haftadan itibaren planlamanız doğru olur.

Günlük rutinlerimizde oldukça önemli bir yer tutan Ay, bu hafta iki kez açısız, boşlukta ilerleyecek. 

Ay salı günü, saat 14.00 ile çarşamba günü öğle saatleri arasında boşlukta olacağı için, yeni bir başlangıç yapmamak ve beklemede kalmak astrolojik olarak önemli. Bu süreçte attığınız adımlar daha sonra değişikliğe uğrayabilir. 

Salı günü saat 14.00 ile çarşamba günü öğlen saatleri arasında özellikle mesleki konulardaki girişimlerinizi, sağlıkla ilgili bir kontrol veya önemli bir operasyonu aktive etmeyin. Bunun İçin çarşamba öğleden sonrayı bekleyin.

Perşembe günü seyahat planlamaları, yolculuk organizasyonları, özellikle eşiniz veya partnerinizle yapacağınız planları düzenlemek ve karar vermek adına etkiler destekleyici.

Cuma günü saat 13.00'a kadar tekrar boşluğa girecek olan Ay, sabah 7'den, öğlen 1'e kadar tatil planlarınızla ilgili adım atmayı, eğitim konularındaki başlangıçları desteklemiyor. Özellikle rezervasyonlar, seminer veya önemli çalışmalarınız adına yapmanız gerekenleri cuma günü öğleden sonraya almanız doğru olur.

Cuma öğleden sonradan itibaren cumartesi gününü de içine alan dilimde iş ve kariyer konularınız öne çıkarken, hafta sonu iş yükünüz ve görüşmeleriniz devam edebilir. 

Bu hafta dinlenme etkileriniz daha çok pazar günü vurgulu olacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat