Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

1,199
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 21 - 27 Temmuz 2014 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, bu hafta güncel koşturmalarınız ve bekleyen, biriken işlerinizi toparlamanız adına hem verimli, hem de aktif enerjileriniz var. Özellikle mesleki alanlarınızda sizi aktif ve üretken kılacak enerjiler, zihinsel olarak yoğun olmanızı sağlarken, organizasyonlara ve planlamalara yönelik olmanızı sağlıyor. 

Oğlak burcu haftalık yorum

Perşembe gününden itibaren karşı burcunuza geçecek olan Ay, ortaklı konular, eşiniz veya partnerinizle ilgili alanlarda kendinizi iyi ifade etmenizi sağlayacak. Eğer bu hafta iş ortağınızla, işinizde ekibinizle, özel yaşamanızda ise eşiniz veya partnerinizle ilgili çözmeniz gereken bir durum veya konuşmanız gereken bir konu varsa perşembe ve cuma günleri destekleyici etkiler içinde olacaksınız. Bu süreç kendinizi iyi ifade etmeniz anlamında da son derece verimli. 

Bir süredir parasal konularda beklediğiniz alacaklarınız, çözülmeyen krediler, alacak verecek işleriniz varsa çarşamba gününden itibaren bu alanlarda sizi destekleyici etkiler verecek olan Güneş daha rahat hareket etmenizi sağlayacak. 

Bu hafta Güneş Aslan burcuna geçiyor ve sizin adınıza miras, nafaka, sigorta gelirleri, başkalarından gelecek maddi kaynaklarınız adına yaklaşık bir aylık dönemde verimli etkiler almanızı sağlıyor. 

Hafta sonu gerçekleşecek Yeni Ay hayatınızda değişim etkilerini tetiklerken, üzerinizde yük olduğuna inandığınız ve kurtulmak istediklerinizden daha rahat vazgeçeceğiniz ve artık karar aşamasına geçebileceğiniz durumları deneyimlemenizi sağlayacak. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat