Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

1,160
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 19 - 25 Mayıs 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burçları, haftanın ilk günü kişisel alanlarınız ve işlerinize daha fazla yoğunlaşacaksınız. Salı ve çarşamba günü ise finansal konular ve parasal işleriniz öne çıkıyor.

19 - 25 Mayıs 2014 haftasında Oğlak burcu

Bu hafta salı günü, kariyer alanınızda yaklaşık 3 aydır rötarda olan Mars, artık düzeliyor. Bu nedenle son dönemde kariyerinizle ilgili yaşadığınız gerginlikler, duran ve sonuçlanamayan projeler,  ani aksiliklerle belirsizleşen işler ivme kazanacak. 

Çarşamba günü burç değiştirecek olan Güneş, yaklaşık bir ay boyunca mesleki alanlarınıza güç verecek. Bu dönemde uzun vadeli planlarınızı tekrar revize edecek ve birçoğu için adımlar atacak, mesleki konularda gelişim içinde olabileceksiniz. Ancak önünüzdeki bir aylık dönemde sağlığınıza da özen göstermeniz ve bağışıklık sisteminizi düşürmemeniz gerekmekte. 

Perşembe ve cuma günleri özellikle seyahat içeren bir işiniz varsa, kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Ayrıca reklam, satış, iletişim, teknolojik alanlarla uğraşıyorsanız temponuz artabilir. Ayrıca yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlar sizin için öne çıkacak ve hayatınızdaki yakın kişilere destek vermeniz gerekebilir. 

Hafta sonu, ev ve emlakla ilgili planlarınıza yönelme, taşınma, ev alma veya kiralama, evle ilgili düzenlemeniz gerekenleri gözden geçirme ve dekorasyon konuları öne çıkıyor. 

Aile görüşmeleri, organizasyonlar da, yine haftasonu gündeminizde olabilecek konular arasında diyebilirim. Hafta sonu başlangıç ve yepyeni adımlar atmak pek destekli değil. 

Bunun yerine sonuçlandırmak, düzene koymak ve sizin için yük olan eşya veya benzer şeyleri hayatınızdan çıkarma etkileriniz daha destekleyici.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat