Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlaklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

911
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlaklar 16 - 22 Haziran 2014 haftasında neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, hafta başı maddi konular, parasal işleriniz, gelir gider dengeleriniz öne çıkıyor. 

Finansal  durumunuzla ilgili planlama, adım atma, durumunuzu tekrar değerlendirme söz konusu. Ancak kredi veya bankacılıkla ilgili iş ve alanlarda işleriniz varsa, anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmak ve evrakları iyi incelemek gerekmekte.

Salı günü, ev ve emlak konularında adım atmak, başlangıç yapmak, satış işlemleri destek bulmuyor. Beklemediğiniz aksilikler çıkabilir. Mümkünse bu konulardaki işlerinizi Salı gününe almamaya çalışın. 

Çarşamba günü ortaklı işleriniz, ticari adımlarınız adına enerjiler destekleyici. Ancak yeni adımlar ve başlangıçlar yerine, devam eden konuları ele almak ve tekrar gözden geçirmek veya incelemek daha doğru olur. 

Perşembe günü ilişkileriniz, beraberliğinizle ilgili hedefler ve partnerinizle, eşinizle ilgili beklentileriniz öne çıkacak. 

Bir süredir partnerinizle ilgili beklentileriniz, yapmasını istediğiniz ve onun kaçındığı sorumluluklar varsa, bunlarla ilgili ani ve fevri tepkiler vermeniz olası. 

Perşembe günü ilişkiler açısından karşıtlıklara açık olacak enerjiler nedeniyle meseleleri büyütmemek doğru olur. 

Cuma günü, mesleki konular, gündelik iş temponuz açısından yoğun bir tempo yaşanabilir. İş arkadaşlarınızla olan iletişime dikkat etmenizde fayda var. 

Bu haftanın genel etkileri, başkalarından beklediğiniz sorumluluklar hala yerine gelmediyse artık sabretmek istemeden tepki vermeniz yönünde. Dolayısı ile ani reaksiyonlar yerine biraz daha düşünerek hareket etmeniz hayatınızın her alanında önemli olacak.

Hafta sonu aile ve ev konuları sizin için öne çıkarken, evinizle ilgili eksiklerin tamamlanması, aile görüşmeleri açısından da enerjiler destekleyici. 

Evle ilgili işlerde dekorasyon ve benzeri işler yerine, eksikleri tamamlama ve önceden başlayan ama bitmeyen işleri düzene koymaya ağırlık vermeniz daha doğru olur. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat