Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

2,232
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

2017 Ocak ayına özellikle yılın ilk ayının ilk on beş günlük döngüsünde biraz daha huzursuz ve iç dengeleriniz açısından karışık duygularla girebilirsiniz. Bu nedenle ocak 2017'de ilişkiler adına keskin kararlar almadan, ihtiyatlı hareket etmeye çalışın. Şubat ayında gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulması sizi kişisel tercihleriniz, duygusal tepkileriniz adına önemli gelişmelere doğru itebilir. 11 Şubat?ta gerçekleşecek Ay tutulması ilişkiler, evlilik ve eşinizle olan durumunuzda belirsizlik içeren konularda aniden karar vermenize neden olabilir. Şubat tutulmasının etkilerini Mart ve Nisan ayında hissetmeye devam edeceksiniz.

Venüs, Şubat ayından itibaren yerleşeceği alanda size yakın çevrenizle bağlantılı bir ilişki veya beklemediğiniz duygusal bir gelişme getirebilir. Şubat?la başlayan bu döngü Haziran ayına kadar devam edecek. 

4 Mart ile 15 Nisan arasında gerileyecek Venüs, önceden tanıdığınız bir ilişkinin hayatınızda aniden ve yeniden vurgu yapmasına neden olabilirken, devam eden birlikteliğinizde sürpriz gelişmeler gerçekleşebilir. Birlikteliğinizde daha önce görmediğiniz veya önemsemediğiniz bir konu ilişkiyi farklı bir platforma alma durumunda kalmanıza neden olabilir. 

Temmuz ayında ilişki alanınıza geçecek olan Venüs, yılın ilk döneminde verdiği karışık enerjileri dengeleme olanağı sunacak size. Bu yıl ilişkiler adına Temmuz ayı güzel enerjilere sahip olduğunuz aylardan biri diyebilirim. Eylül ayında ise evlilik ve ilişkiler alanızda konaklayacak olan Venüs, beraberliğiniz veya evliliğinizde güzel bir dönem yaşama olanağı size sunmakta. Bekar Oğlak burçları bu yıl evlilik için en şanslı döngünüz Eylül ayı olacak.

2017 yılında Oğlak burçlarının aşk hayatlarında bir çok yüzleşme, fark etme ve daha önce görmediğiniz görmek istemediğiniz konularla uğraşma durumu söz konusu. Bu duygusal geçişlerde en önemli rolü de tutulma süreçleri üstlenecek görünmekte. Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşecek tutulmalar, Şubat ve Mart ile Ağustos ve Eylül aylarında ilişki veya aşk hayatınız açısından önemli kararlar vermenize, adım atmanıza ön ayak olabilir. 

Sevgili Oğlak burcu, 2017 yılının size sevdiklerinizle mutluluk ve huzurla geçireceğiniz günler getirmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat