Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

1,052
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor?

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar,

Sevgili Oğlak burcu, sizin adınıza 2017 yılının Şubat ile Haziran ayları arasında etkili olacak Satürn transiti bu yıl maddi konular, girişimler ve kariyer konularında kendinizi güvende tutmanın sizin adınıza daha önemli olacağını vurgulamakta. 

Ocak ayına parasal konularda gelir gider dengenize odaklanarak girmeniz söz konusu iken, alacaklarınızla ilgili tahsilatlarda özellikle Ocak ve Şubat aylarında dikkatli olmanız ve hesaplarınızı iyi yapmanız gerekmekte. 

Gayrimenkul ve yuva alanlarınızı etkileyecek olan 9 Nisan - 3 Mayıs arasındaki Merkür gerilemesi ise bilhassa emlak ve gayrimenkul konularıyla uğraşan Oğlak burçları adına biraz daha hassas etkiler vermekte. Ev alım satımları ve gayrimenkul alanlarında bu aralıkta beklemek ve acele etmemek veya sözleşmelerde detaylara özen göstermek gerekiyor. 

Şubat ayından itibaren girişimler alanıza yerleşecek olan Venüs, gerileme hareketini başlatacağı 4 Mart ile 15 Nisan arasında her türlü girişiminizde, maddi konularda, eğlence sektörü, medya işleri ve reklam konularında ki uğraşılarınızı dikkatli ve acele etmeden ele almanızı gerektirmekte. 15 Nisan'dan itibaren hızlanacak olan Venüs, Haziran ayına kadar, yakın çevrenizden destek almanızı, fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacaktır. Bu yıl iş ve kariyer açısından Mayıs ve Haziran aylarında hızlanma ve yeni koşullar yaratma şansınız hayli yüksek. 

2017 yılı tutulmaları Şubat ve Ağustos aylarında gerçekleşirken, Ağustos tutulmaları maddi konuları hayatınızda daha vurgulu hale getirecek. Yıl içinde bilhassa Ağustos ayından itibaren dikkatiniz parasal işlerinize ve gelirlerinizle ilgili dengelere fazlasıyla odaklanabilir. 

2017 yılı kariyerinizle ilgili konularda önemli atılımlar yapmak veya riskli adımlar atmak için çok uygun değil. Koşullar yılın ilk yarısı biraz daha dağınık olmakla birlikte fırsatlara ve tekliflere de açık etkileriniz ile destekleneceksiniz. Ancak yılın ikinci yarısında Ağustos tutulmalarının da etkisiyle parasal konularda sahip olduklarınızı korumaya dönmeniz daha akıllıca olacaktır.

Jüpiter bu yıl 12 Eylül'e kadar olan döngüsünde yurtdışı konuları, eğitim alanları, akademik çalışmalarla, yabancılarla ilgili her türlü konuyu sizin için destekli tutmakta. Yurtdışında işleri, proje çalışmaları olan Oğlaklar adına bu döngü güzel fırsatlara açık olmanızı sağlıyor. Ayrıca eğitim, akademik çalışmalar, kişisel gelişimle ilgili konularda ilginç fırsatlar yakalamanızda olası. 

Sevgili Oğlak burcu, 2017 yılının size bolluk ve bereket getirmesini dilerim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat