Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

1,028
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu Haziran 2015'te neler yaşayacak?

Sevgili Oğlak burcu, 2 Haziran'da gerçekleşecek dolunay, Haziran ayını depresif duygularla karşılamanıza neden olabilir. ayın ilk haftası içe dönme, kendinizle olma isteğiniz artabilir. Bu dönemi kişisel konularınızda kararlarınızı veya yapmak istediklerinizi gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki 12 Haziran'a kadar devam edecek Merkür gerilemesi, başlangıçları bu tarihten itibaren yapmanız daha uygun görünmekte. Dolunay hemen sonrası 5 Haziran'da burç değiştirerek ilişkilerinizde dönüşüm etkisi verecek olan Venüs, ay boyunca aşk adına ani gelişmeler yaşamanızı sağlayacak. Venüs, süregelen beraberliklerinizde durumları farklı açıdan da görmenizi, ilişkiyi yeniden değerlendirmenizi sağlayabilir. Genel enerjilerin ay boyunca bilhassa ay ortasından sonra keskin kararlar almaya eğilim vermesiyle, duygusal hayatınızda ani dalgalanmalara açıksınız dikkatli olun. 


Kariyer ve iş konularında değişim isteğiniz, hatta bu konuda adım atma, beklettiklerinizi gerçekleştirme arzunuzda artıyor. 15 Haziran'dan itibaren Satürn'ün geri hareketi nedeniyle tekrar Akrep burcuna dönmesiyle hedeflerinizi yeniden değerlendirmeye dönük olacaksınız. Unutmayın ki ayın 15'inden itibaren Eylül ayına kadar elde edeceklerinizi size çok çalıştırarak verecek olan Satürn, gerek ilişkileriniz, gerekse işiniz, güncel hayatınız adına elinizi taşın altına sokmanızı ve sorumluluk almanızı talep edecektir. Önünüzdeki dönemde şartlar sizin için akıcı olmaktan ziyade mücadeleye dönük olacağı için, koşulları kişisel karmaşalarla iyice zorlaştırmadan ve planlı, düzenli olmaya gayret ederek ilerlemeye çalışın. 

21 Haziran'da karşı burcunuza geçecek olan Güneş ve 24 Haziran'dan itibaren ona eşlik edecek Mars, ikili ilişkilerinizde dominant olmanıza, eşiniz veya partnerinizle alakalı konularda ani gelişmelere ve gerginliklere açık olmanıza zemin hazırlayacak. Bu nedenle gerek ilişkilerinizde, gerekse iş ve ortaklı konularınızda bu ayın son çeyreğinde dikkatli olmanız, iletişimize özen göstermeniz gerekmekte. 

Bu ay boyunca her ne kadar Haziran'ın ikinci haftasından itibaren mücadeleye etmeye, koşulları değiştirmeye yönelik duygular içinde olsanız da, etkiler sizi sakin olmaya ve durumları çok yönlü değerlendirmeye davet etmekte. 

Sevgili Oğlak burcu, Verdiğim etkilerle ilgili daha ayrıntılı bilgileri haftalık yorumlarımdan da takip edebilirsiniz. Güzel ve verimli bir ay geçirmenizi dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat