Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

25,953
kez izlendi
Puan: 4.31 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Oğlak erkeği son derece istikrarlı, planlı programlı hareket eden bir yapıya sahiptir. Zamanlamanın önemini diğer burçlardan daha iyi bildiği için inşaat, arsa, tarla, yapı sektörü birinci işlerindendir.

Borsa Brokerı olabilir

Tıp alanına girerse, ortopedist, diş hekimi olabilir. Bunun yanında, finans sektöründe de daima müşteri ilişkilerini, krediler bölümünü temsil eden kısmında yer alacaktır. Borsa brokerlığında; sezgisel olduğu ve zamanlamayı iyi tayin ettiği için, hızlı kararlar verecektir. Analist bir görüşe sahiptir. Tüm bu alanlarda gayet başarılı olacaktır.

Sorunlara çare bulur

İlişkilerine gelince... Oğlak erkeği Oğlak kadınına göre biraz daha suskundur. Biraz daha içine kapanıktır. Kendine sıcak, samimi, yakın gördüğü insanlarla ilişki kurar. Dolayısıyla bu ilişkilerden fazla zarar ya da yarar sağlayamaz. İlişki içinde olduğu insanlara aile muamelesi yapar. Onlardan güçlü ağabeyler, kardeşler olur. Dertlere, sorunlara her zaman çare bulur. Sorunların kapalı ve diplomasiyle çözülmesinden yanadır. Sadece başa çıkamayacağı bir konu varsa bunu üst yöneticiye aktarabilir. Çünkü kendi içinde çözümleyici bir yönü vardır. İlişkilerinde çok sıcaktır.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat