Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

544
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,

Bu hafta tüm gücünüzle ve içinizde durduramadığınız ilişkim olsun, yeni bir sayfa açılsın istemiyle açıyorsunuz haftayı. Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin evlilik hanenize denk düşüyor. Birliktelikleri olan Oğlaklar, ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak için karar alırken yalnız olanlar için aşk fırsatları kapılarında. 

Bu yeni ay yeni bir ilişkiye başlamak için size fırsat sunuyor olacak. Bir diğer yandan iş birliktelikleri, yeni imzalar, yeni sözleşmeler de gündeminizde. Bu durumda bazı krizler ve dönüşümler de kaçınılmaz olacaktır pek tabii ki. Çünkü yeni ay oluşumu esnasında Plüton'dan karşıt açı alıyor. Bu sizlere yeni bir şeye başlarken eskiyi tamamen içinizde öldürmek, kendinizden emin olmak, bazı kişilik özelliklerinizi değiştirmek için de sizi dürtüyor olacak. Gelişiminiz ve dönüşümünüz için bu şart.

Haftanın genelinde ortaklaşa işler, imzalar gündemde. Birlikte iş yaptığınız kişilerle uyumlu ve dengede bir hafta sizleri bekliyor. Hafta sonunda şehirdışı geziler, yabancı yerlere ziyaretler, uluslar arası konular ön plana geçiyor. Gönlünüz o kadar geniş ve kalbiniz de temiz ki istedikleriniz bir bir olacak bu hafta. 

Şimdiden iyi haftalar ve iyi bayramlar dilerim.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat