Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Oğlak burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

1,213
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Oğlak burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar,
 
Bu hafta yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşlerinizle ilgili konular öne çıkıyor . İletişiminizin artacağı, iş trafiğinizin yoğunlaşacağı bir hafta olacak sizler için. 5 Nisan'da Koç burcuna geçiş yapacak olan Venüs, sevgi ve aşk konularında hızlı kararlar almanıza vesile olacak ve sizi bu konuda teşvik edecek. 

Özellikle aile içi ilişkilerinizde uyumlu ve sevecen bir yapıya bürüneceksiniz. Bu dönemde evinizi güzelleştirmek isteyebilir, bu konudaki çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. 7 Nisan'daki yeni ay da bu konularda sizi destekleyecek; aile konularına gereken önemi vermeniz ve onlarla ilgilenmeniz konusunda teşvik edici rol oynayacak, yeni başlangıçlara da vesile olacak. Sürekli iş düşünmek durumunda kalan ve evleri için gerekli vakti harcayamayan Oğlaklar için aileleriyle ilgilenmek, onlarla zaman geçirmek iyi gelecek.
 
Satürn'ün geçen hafta başlayan geri hareketi sizi biraz depresif ve mutsuz hissettirmiş olabilir. Arkanızda dönen işlerin açığa çıkacağı ve şaşıracağınız haberlerle dolu bir hafta sizi bekliyor olabilir. Belki de biraz kendi kendinize kalmalı ve evinizde ailenizle bolca vakit geçirmelisiniz sevgili Oğlaklar. Güzel bir hafta olması dileğimle, sağlıkla kalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat